Prenses Gelinlik Modelı Hakkında Bilgiler Öneriler.

Prenses Gelinlik Modelı Hakkında Bilgiler Öneriler.

Prenses Gelinlik Modelı Hakkında Bilgiler Öneriler.   Örnek Resimlerde gördüğünüz gibi gayet şık ve ve modern bir çok prenses model gelinlikler var. Prenses model Gelinliklerde, Özel olarak işlemeleri ve motifleri oldukça göz dolduran  modellere sahip. Örnek resimlerde gürdünüz gibi çok güzel prenses model gelinlikler var. Bu tarz prenses model gelinliklere sahip olmak çok güzel bir şey olmalı. Eğer sizde prenses gelinlik modelleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız sonuna kadar okuyun.

Prenses gelinlik kesimi hakkında bilinmesi gerekenler.

Sevgili okurlarım ve Gelin adayları,  Prenses gelinlikler günümüzde hâlâ en çok tercih edilen gelinlikler arasında bulunuyor. Peki Prenses gelinliği Kimler tercih etmeli? Prenses gelinlik nedir? Çeşitleri nelerdir?

Prenses gelinlikleri kimler tercih etmeli?
Peki prenses model gelinlikleri kimler giymeli? Bu modelin etek kısmı kabarık olduğundan, daha çok basen ve kalça bölgeleri kilolu olan gelinler giymeli bu şekilde basenlerini ve kalçalarını gizleyerek belini on plana koyabilirler.

Prenses Gelinlik Modelı Hakkında Bilgiler Öneriler.

Prenses gelinlik modeli nedir?

Prenses gelinlik modeli etek kısmının kabarık olmasına verilen addır. Kabarık gelinlik ve balo tipi gelinlik olarak da bilinen prenses gelinlikler, belden itibaren hacim ve hareket kazanan, kabaran hatta kimi örneklerinde taşan gelinlik modellerine denir. Bazen bu etek kısmının az biraz kabarık şekilde modellenmesi bazen de bu kabartının aşırı balon gibi abartılmış modelleri de mevcut. Bu kesim, belden kabararak basenleri ve kalçayı en iyi şekilde gizler, beli ön plana çıkararak zarifçe vurgular.

Prenses gelinlik çeşitleri.

Çoğu genç kızın hayali prenses gelinlik modelidir. İşte size prenses gelinlik model kesimi ve çeşitleri hakkında bilgiler. Prenses gelinlik kesimi, A kesim, düz kesim ve balık kesim gibi, gelinliğin etek ve bel bölgesine yani alt bedenine bağlı olarak tanımlanan gelinlik etek kesimidir.

Bel Kesimine Göre Prenses Gelinlik kesimleri ve çeşitleri.

Prenses Gelinlik Modelı Hakkında Bilgiler Öneriler.

Tam bel kesimi.

Tam bel prenses gelinlik modelleri eteğin tam olarak belden kesildiği modellerdir. Bu tür modeller düğününde kalçasını ve göbeğini kamufle etmek isteyen gelin adayları için ideal gelinlik modelleridir. özellikle biraz kilolu olan gelin adayları tercih edebilir.

Prenses Gelinlik Modelı Hakkında Bilgiler Öneriler.

Düşük bel.

Bu gelinlik çeşidi ise, Düşük bel prenses gelinlik modeli ise eteğin bel ve kalçanın arasında bir yerden kesildiği tasarımlar ve gelinliklerdir. Düşük bel gelinlikler kilosuna ve vücut hatlarına güvenen gelin adaylarına tavsiye ederim.

 

Tam daire.

Bu prenses gelinlik kesimi ise Tam daire olan etek kesimine sahip kabarık prenses gelinlik modelleri kuyruksuz olarak adlandırılır. Bu gelinlikler kuyruksuz tasarımlardır.

U kuyruklu gelinlikler.

Bu gelinlik modelleri kuyruklu versiyonlardır. Hafifçe arkaya doğru U yaparak uzanan etek kesimine sahip kabarık gelinliklere ise U kuyruklu prenses gelinlik modelleri denir.

 

Uzun kuyruklu gelinlikler.

Prenses gelinliklerde bir de uzunkuyruk kesimi vardır. Olabildiğince uzun ve tam kuyruklu eteklere sahip tasarımlar ise uzun kuyruklu prenses gelinlik modelleri olarak adlandırılır.

Prenses Gelinlik Hangi tür Yakalarla Uyumlu olabilir?

Kabarık gelinliklere özellikle straplez yaka modeli yakışır ve tercih edilir. Prenses kesim kabarık etekler genellikle gelin adayları tarafından straplez yaka gelinlik modelleri ile tercih edilir. Gelinliğin belden aşağısı son derece baskın ve kabarık olduğu için yaka modelinde genel olarak sade bir tarzı yakalamanız gerekir.

Günümüzde genç kızlar, Özellikle Draper’li straplez gelinlik modelleri prenses kesim etekli seçeneklerini tercih ediyorlar. Bu prenses modeller en yeni trendler arasında. Prenses kesim straplez yaka ve kalp yaka gelinliklerin, işlemesiz, sade modelleri ünlü tasarımcıların en yeni koleksiyonlarında karşımıza çıkıyor.

 

V kesim yaka.

Prenses kesim V yaka gelinlikler de özellikle küçük göğüslü gelin adayları için ideal seçeneklerdir. Sizde bu vücut tipindeyseniz V yaka prensese gelinlik modelini tercih etmelisiniz.

Prenses Gelinlik Modelı Hakkında Bilgiler Öneriler.

 

Düşük omuz yaka.

Omuzlarını geniş göstermek istiyorsanız Düşük yaka gelinlikleri tercih edebilirsiniz.  Prenses gelinlik modeli seçerken kendi vücut tipinize göre olan bir kesim seçmelisiniz. Prenses kesimde önemli olan eteğin başlangıç noktasıdır. Aslında ne çok yukarıda ne de çok aşağıda olması önerilir. Fakat prenses gelinlik seçerken belinizin inceliğine veya kalınlığına, bacak boyunuzun uzunluğuna ya da kısalığına göre etek kesimini seçmelisiniz. Başlangıç noktası yani bel bölgesinin konumu ayarlanabilir her gelinlikte bel kısmı ayarlanabiliyor.

Prenses Gelinlik Modelı Hakkında Bilgiler Öneriler.

Prenses gelinlik hakkında sizlere bir kaç bilgi verdim böylelikle ekrandaki gelinliğin size göre olup olmadığına karar verebilirsiniz… Prenses Şaşalı gelinlik Modeliyle Prenses Olun devamı oku.. 

 

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]