Küçük Çocuk Odası İçin Dekorasyon Fikirleri.

Küçük Çocuk Odası İçin Dekorasyon Fikirleri.

Küçük Çocuk Odası İçin Dekorasyon Fikirleri. Sevgili anneler sizin de Evinizde çocuk odası dar ise çocuk odasını düzenlemekten ve dekore etmekten zorlanıyorsanız, Küçük çocuk odası için dekorasyon fikirleri adlı makalemi sonuna kadar okuyun. Küçük bir çocuk odasını dekore ederken mutlaka bu faydalı fikirlerden yararlanmalısınız. Gelin beraber bu konuda fikirlere göz atalım.

Küçük Çocuk odasını aydınlatın.

Küçük çocuk odasını aydınlık tutun. Eğer çocuk odası küçük ve dar ise onu biraz daha geniş ve Ferah göstermek için mutlaka evin odanın içini aydınlık göstermelisiniz. Bunun için odanın içerisinde fazla lamba takmalı siniz. Birden fazla lamba kullanmak küçük çocuk odasını daha aydınlık gösterecek ve çocuğunuzu rahatlatacaktır. Çünkü çocuklar geneli karanlık az ışık kullanılmış  odalarda durmayı pek sevmezler. Küçük çocuk odası için dekorasyon fikirlerinde sizlere tavsiyem odayı dekore ederken ışıklandırmayı önemseyin.

Perdeleri beyaz alın.

Küçük Çocuk odasını daha geniş ve ferah göstermek için beyaz veya açık renkte perde kullanmalısınız. Böylelikle odaya Güneş aydınlık daha fazla girecektir. Böylelikle dar küçük çocuk odası daha geniş ve ferah görünecektir. Eğer çocuğunuz erkek ise beyaz sevmiyorsanız krem rengini tercih edebilirsiniz. Ama perdeleri alırken en dikkat etmeniz gereken renk odanın tüm renkleriyle uyumlu olmalıdır eğer odanın tüm renkleri sade beyaz ise o zaman biraz perdelerin renkleri daha özel ve renkli olabilir.

 

Küçük Çocuk odası için açık renkler kullanın.

Küçük Çocuk odası için dekorasyon fikirlerinde sizde faydalanın. Çocuğunuzun küçük odasını dekore ederken duvar renklerini, mobilya ve yatak renklerini açık ve uyumlu tasarlayın. Odanın duvar renkleri beyaz ve açık olmalı. Bu şekilde küçük çocuk odası dar olsa bile odanın komple beyaz ya da açık renklerde olması odayı tümüyle aydınlık ve ferah gösterecektir. Eğer çocuğunuz erkek ise krem ve beyaz renkler güzel olur. Eğer çocuğunuz kız ise daha çok pudra veya açık pembe renkleri harika olabilir bence.

Küçük Çocuk odası için sade seçimler yapın.

Her ne kadar çocuk odaları rengarenk olsa da küçük dar odalar için fazla renk önermem. Fazla renkler karışık renkler odayı olduğundan fazla sat gösterir ve görüntü olarak insanı boğar. Bu yüzden küçük çocuk odasını tasarlarken mutlaka sadelik ten yana olmalısınız.

Perdelerde beyaz olmalı bu şekilde o da küçük dar olsa bile aydınlığın verdiği ışık ile oda daha ferah ve daha geniş görünecektir. Ve böylece Çocuğunuz odasında küçük olsa bile darlanmayacaktır. Çocuk odasını daha geniş kullanmak için mutlaka küçük çocuk odasını daha aydınlık hale getirmelisiniz.

Küçük Çocuk odası için depolama alanını yükseltin.

Sevgili Anneler, Çocuk odasında sadece elbise dolabının olması yeterli değildir bunun için fazladan çekmeceler raflar ve küçük dolaplar bulundurmalısınız. Bu şekilde Çocuğunuz fazla eşyalarını, oyuncaklarını ve kitaplarını saklayabilir. Ortada görünmeyen oyuncaklar, eşyalar ve kitaplar dolaplarda çekmecelerde ve raflarda olduğu zaman, o da küçük olsa bile daha düzenli ve daha geniş görünecektir. Böylelikle çocuğunuz odasını dağıtsa bile odayı toplamak düzenlemek te kolaylaşacaktır.

Küçük Çocuk odası için Akıllı mobilya secin.

Küçük çocuk odası için akıllı mobilyalar kullanın. Sevgili anneler bildiğiniz gibi günümüzde artık akıllı Mobilya devrimi başlamıştır. Siz de çocuğunuz için akıllı Mobilya alabilirsiniz. Bu şekilde küçük çocuk odası dar olsa bile akıllı mobilyalar sayesinde daha geniş kullanışlı hale gelecektir. Açılır kapanan masalar, az yer kaplayan dolap ve çekmeceler. Bazlı yataklar hepsi küçük bir çocuk odasına sığabilir. Akıllı Mobilya kullandığınız zaman odada daha fazla yer açmış olursunuz günümüzde Birçok akıllı çocuk odası için tasarlanmış Mobilya mevcut size bu modellerden birini seçip çocuğunuzun odasında kullanabilirsiniz.

Küçük Çocuk odası için Ranza kullanın.

Özellikle açılıp kapanan yataklar 2’li Ranzalar gibi akıllı yatakları da Öneririm sizlere. Eğer küçük çocuk odasını birden fazla çocuk kullanmak zorunda ise mutlaka ikili Ranzalar almalısınız. Bu şekilde küçük çocuk odası da daha az yer Kaplamış olursunuz. Açılıp kapanan yataklar da çıktı isterseniz daha estetik olması yönünden açılır kapanır yatakları da tercih edebilirsiniz.

 

Küçük Çocuk Odası İçin Dekorasyon Fikirleri.

Küçük çocuk odası için dekorasyon fikirleri. İle sizlere çocuğunuzun odası küçük dar olsa bile pratik bilgiler ile harika bir odaya çevirebileceğiniz yollar göstermeye çalıştık. Umarım bu bilgiler sizin de işinize yarar. Sevgili Anneler, Küçük çocuk odası için dekorasyon fikirleri ile alakalı sormak istediklerinizi buradan sorabilirsiniz… Kız Çocuk Pembe Oda Dekorasyonu Sizlerle devamı oku… 

 

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]