Kız Çocuk Pembe Oda Dekorasyonu Sizlerle.

Kız Çocuk Pembe Oda Dekorasyonu Sizlerle.

Kız Çocuk Pembe Oda Dekorasyonu Sizlerle. Sevgili Anneler kız Çocuğunuz var ise onların oda dekorasyonu hakkında fikirleri burada bulabilirsiniz. Kız çocuklarının Bu modeli seveceğini düşünüyorum. Bir kız odası için harika bir oda tasarımı seçtim. Evet sevgili okurlarım, küçük bir kızınız varsa ve odasını tekrar yenilemek ya da değiştirmek istiyorsanız size çok güzel bir kız odası dekorasyon fikri buldum. Resimde gördüğünüz gibi oda pembe, pembe renk Odaya yakışacak renkler tatlı bir atmosfer katıyoruz.

Pembe ve beyaz renklerin birleşimiyle oda oyuncak Barby odası gibi bir görünüm yarattı ve çok başarılı bir kız odası dekorasyonu oldu. Pembe ve beyaz renkler mükemmel bir uyum içinde birbirine yakışıyor. Bu renkleri kız çocuk odası dekorasyonu için düşünebilirsiniz.

Kız çocuk odası dekorasyonu için çocuğunuzun fikrini alın.

Kız odası dekorasyonu tasarlarken çocuğunuzun fikrini de sormalısınız. Resimdeki gibi, kız çocuk oda dekorasyonu modeli. Eminim ki her küçük kızın beğeneceği bir oda tasarımıdır. Küçük kızlar pembe ve beyaz renkleri sever.

Kız Çocuk Pembe Oda Dekorasyonu Sizlerle.

Kız çocuk odasındaki perde.

Odanın ana rengi pembe çok kullanılmış olsa da, pembenin yanında ikinci renk olarak beyazın tercih edilmesi çok ideal bir seçim olmuş. Pembe ve beyaz çok uyumlu renkler. Odanın temelini pembe renk oluştursa da perdelerin beyaz olması çok yakışmış. Siz de kız çocuk odası dekorasyonu pembe renk yaparken, perdelerin uyumlu olması bakımından beyaz renk kullanırsanız en güzel seçimi yapmış olursunuz.

Kızın odasındaki halıyı seçmek.

Kız çocuk odası dekorasyonu için pembe bir halı seçmek iyi bir seçimdir. Çünkü Halı rengi beyaz olsaydı çok çabuk kirlenirdi, bu yüzden pembe ise daha kullanışlı. Bildiğiniz üzere çocuklar odasını ve çok çabuk dağıtırlar ve kirletirler tabii bunun yanında Halı da daha kolay kirlenebiliyor, halıyı daha kullanışlı olması için renginin beyaz olmaması daha faydalı olur Anneler için.

Kız çocuk oda dekorasyonu için dekorlar.

Odadaki dekorlara bakarsanız, oyuncakları ve pembe masa lambasını göreceksiniz. Bu dekor detayları odayı zenginleştirir. Kız çocuğunuzu süslemek için sevimli oyuncaklar renkli masa lambalarından birini kullanabilirsiniz. Bu sayede kız çocuk dekorasyonu için odada harika bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bir kızın odasını dekore etmek için bol miktarda yastık kullanın. Kız çocukları pufidik yastıkları severler.

Kız Çocuk Pembe Oda Dekorasyonu Sizlerle.

 

 

Pembiş Oyuncaklar odada kullanın.

Sevgili Anneler, sizin de kız çocuğunuz pembe renk hayranı ise pembe renk tozunu artırın ve oyuncaklara kadar pembe renk alın. Pembe veya beyaz renkler dışındaki renkler odanın renk uyumunu bozabilir, bu yüzden pembe ve beyaz renk oyuncaklar alın. Eminim küçük kızınız da bu görüntülerden memnun kalacaktır.

Pembe örtüler kullanın.

Eğer kız çocuğunuzun odasını tam anlamıyla pembe şölenine çevirmek istiyorsanız, bütün detaylarını pembe ve biraz da beyaz renk kullanarak uyumlu hale getiriniz. Bunlara nevresim örtüleri de dahil. Yalnız tek renk pembe kullanmayın beyaz desenli pembe renk örtüler kullanın bu daha hareket li ve şık duracaktır. Tek renk pembe kullanmayın. Her ne kadar odayı komple pembe yapmak isterseniz de, dediğim gibi tek renk kullanmayın yanında mutlaka ona uyumlu beyaz desenlerde olmalı diye düşünüyorum.

Tek renk kullanılması gereken objeler.

Kız çocuk oda dekorasyonu için pembe ve beyaz renklerini kullanırken dikkat edilmesi gereken noktalar, bazı eşyalarda pembe ve beyaz renk karışımı kullanınız, bazı eşyalar da ise sadece ya beyaz ya da tek renk pembe kullanılmalı. Nedir bu tek renk kullanılması gereken eşyalar? Örnek olarak perdeler ve mobilya tek renk beyaz olursa güzel olur, halılar sadece tek renk pembe olursa güzel olur, duvarlar tek renk pembe olursa uyumlu olur.

Karışık pembe ve beyazın kullanılması.

Peki pembe ve beyazın beraber kullanılması gereken eşyalar hangileri olmalı? Yatak örtüleri, oyuncaklar, odadaki dekorlar pembe ve beyaz desenli olursa hareketli ve modern durur. Bazı kız çocuk odaları için fazlasıyla renk ve desen kullanılıyor, bu da renk karmaşasına yol açıyor. Ve boğucu karışık bir görüntü ortaya çıkıyor. Bu yüzden de size belli eşyalarda karışık renkler kullanmanızı öneririm. Yukarıda örnek olarak tek renk beyaz perde kullanmanızı önerirken ille tüm oda dekorasyonlarında tek renk perde kullanın anlamına gelmez. Demek istediğim odalardaki uyumu yakala için odanın yarısını tek renk kullanın diğer bir yarısını da desenli karışık renkler kullanın bu odayı boğucu veya karmaşık hale getirmez aksine daha uyumlu ve modern gösterir.

Kız Çocuk Pembe Oda Dekorasyonu Sizlerle.

 

 

Kız Çocuk Pembe Oda Dekorasyonu Sizlerle

Mesela desenli karışık renk perde kullanmak isterseniz o zaman yatak örtülerinizi tek renk olmalı. İşin birinci püf noktası şu bir oda dekorasyonunda her zaman iki renk kullanılırsa daha uyumlu ve modern olur. İkinci püf noktası ise kullanacağınız eşyaların yarısı tek renk diğer bir yarısı ise iki karışık desenli renk olursa oda daha uyumlu olur bunu unutmayın… Çocuk odası dekorasyonu için güzel fikirler devamı oku.. 

 

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]