Kardeş Oda Dekorasyonu Hakkında 15 Tane Öneri Sizlerle

Kardeş oda dekorasyonu hakkında fikirler öneriler. İki çocuk veya üç çocuk için, çocuk odası dekorasyon fikirleri ve en iyi çocuk odası önerileri burada. İki veya üç çocuk için, çocuk odası düzenleme pek kolay değildir.

Aynı odayı paylaşması gereken çocuklarınızın olması önemli değil. Artık birçok çocuğun rahatlıkla aynı odada yaşaması için odaları pratik fikirlerle detaylandırabilirsiniz.

Aşağıda görebileceğiniz birkaç örnekten yola çıkarak siz de kardeş odasını dizayn edebilirsiniz. Kardeşler çocuk Odası tasarlanmış bir odayı kullanılabilirler. Kardeş çocuk odası dekorasyonunu Annelerin aradıkları bir konu olduğu için seçtim. Gelin bu odanın detaylarına dalalım ve inceleyelim.

Benzer videolar.

İki kardeş oda takımları Fiyatları.

Bu konuda birçok fiyatlar var. Fiyatlar markaya ve kaliteye göre değişebiliyor. Ama genel bir çerçevede hesaplarsak ortalama fiyatlar kardeş odaları dekore etmek 5.bin TL ile 25 bin TL arasında değişiyor. Tabii marka kardeş oda takımlarının fiyatları yüksek. Ünlenilmemiş bir markayı tercih ederseniz 5 bin TL ile 10 bin TL arasında hal edebilirsiniz.

Tabii içindeki eşya sayısına da bağlı fiyatlar. Bazı kardeş oda takımları tüm her şey komple içinde iken, ikili yatak, dolap. Masa çekmece gibi. Bazı takımlarda sadece ikili yatak olabiliyor. Tabii ne kadar takım içinde ürün olursa fiyatlar da artıyor halı ile. Size tavsiyem komple takım almanız odanın uyumlu ve hoş gözükmesi için. Bu konuda büyük bir internet alışveriş sitesine göz atabilirsiniz.

"<yoastmark

Kardeş yataklı genç odası.

Eğer çocuklarınızın yaşı ergene yakın ise çocuklarınız için kardeş yataklı genç odası tercih edebilirsiniz. Ayrıca yaş üstü çocuklar küçük çocuk oda dekorasyonunu beğenmeyebilir. Çocuklarınızın fikirleri de önemli.

Bu konuda çocuklarınızın fikirlerini de alın ve daha pratik olmak için çocuklarınızın yaşı büyük ise genç odası tercih edin. Bu şekilde ilerde bir de genç dekorasyonu için masraf yapmak zorunda kalmazsınız.

Dar genç odası dekorasyonu.

Eğer çocuklarınıza ayırdığınız o da Dar ise endişe etmenize gerek yok. Dar odalara göre akıllı mobilya yataklar var artık günümüzde. Siz de akıllı mobilya ranzalar, açılır kapanır yataklar kullanarak odayı daha geniş gösterebilirsiniz. Ayrıca pratik fikirlerle dar genç odası dekorasyonu için daha detaylı bilgilenmek için sayfaya göz atabilirsiniz.

Aynı odada iki kardeş.

Eğer aynı odada iki kardeş kalacak ise iki kardeşe göre dekore etmelisiniz. Bu konuda odayı daha kullanışlı kullanabilmeleri için oradaki detaylara dikkat etmelisiniz. Örnek vermek gerekirse iki çekmece ve iki kişilik masa ve dolaplar kullanabilirsiniz. Ortak kullanması gereken tüm eşyaları için,iki kişilik seçmeye çalışın.

Kardeş odası Dekorasyonu.

Diğer önemli detaylar ise kardeşlerin odayı kullanırken anlaşmalarıdır. Bu çok önemli bir konu. Çocuklarınızın odalarında uyumlu olması ve kavga etmemeleri için oda dekorasyonunu düzenlerken onların kullanabileceği eşyalar koymaya özen gösterin. Üzerinde kavga edeceği zeminlerde ve eşyalardan uzak durun. Örnek vermek gerekirse odaya TV koymayın bu çocuklarınızın kumanda ve kanal yüzünden tartışmalarına sebep olabilir.

Kardeş oda takımları Fiyatları
kardeş oda tasarımi

Kardeş odası Modelleri.

Günümüzde mobilya sektörü o kadar genişledi ki çıkan modellere siz bile şaşıracaksınız. Kardeş odası Modelleri sererken acele etmeyin derim. Tüm markaları, Fiyatları ve modellerine bakıp öyle karar verin.

Kardeş odası Modelleri seçimlerinizde hep kaliteye ve kullanışlı olmasına önem verin. Çünkü mobilyaların dayanıklı olması verdiğiniz paranın boşa gitmemeli demektir. Bu konuda akıllı çocuk mobilya Modellerini seçmenizi öneririm.

3 kardeş odası.

Eğer tek odayı 3 çocuk kullanmak ise o odayı dekore etmek daha da zordur. Çünkü 3 çocuk 3 ayrı yaş grubunu ifade eder. Bir odayı 3 farklı yaşa göre aynı anda düzenlemek kolay değildir. Odayı daha verimli kullanabilmeleri için açılır kapanır 3lu yataklı akıllı mobilyaları kullanmanızı tavsiye ederim. Böylece odayı daraltmadan kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

Dar Odalar için iki kişilik genç odası.

Dar odaları dekore ederken mutlaka bilmeniz gereken pratik bilgiler vardır. Konuyu uzatmamak ve sizi daraltmamak için burda detaylarina girmiyorum. Dar Odalar için detaylı pratik fikirler için ilgili sayfaya gidebilir ve daha pratik fikirlerle dar odayı dekore edebilirsiniz. dilerseniz küçük çocuk oda dekarasyon sayfasına göz atabilirsiniz.

Dekarasyonda çift kişilik ranza seçin.

Cocuk oda dekorasyonu için klasik iki yatak, çocuklarınızın yaşaması için iki yataklı akıllı mobilya ranzaları yeterlidir. Akıllı iki yataklı ranzalar daha fazla odada yer kaplamazlar. Çocuklarınız Aynı odayı paylaşması gerekiyorsa, çift kişilik ranza tarzına yakın model seçebilirsiniz. Bu odadaki ranza modelini ben beğendim, tavsiye ederim.

Dekorasyonda için duvar renk seçimi.

Kardeş odalarını tasarlarken, odanın renkleri uyumlu olmalı. Size ilham vermesi için örnek resimleri seçtim.

Evet harika bir kardeş oda dekorasyonu siz de bu renklerden kardeş odasını tasarlayabilirsiniz. Kırmızı ve beyaz renkler hem uyumlu hem de cinsiyet ayrımı olmayan renklerdir. Yani ister kızlar için isterseniz de erkek çocuklar için kırmızı ve beyaz renkleri uygun renklerdir.

Bu kırmızı ve beyaz renklerin çocuk odası dekorasyonundaki mükemmel uyumunun harika olduğunu düşünüyorum.
Bu sene kırmızı ve beyaz renkler çocuk odası için moda. Eğer isterseniz duvar kağıtlarını da odaya uyumlu olması için kırmızı ve beyaz olarak dizayn edebilirsiniz. Çünkü bu sene bu renkler oda dekorasyonu için trend renkler. Bu renklerin çeşitli düz desenlerini kullanabilirsiniz, keskin kırmızı ve beyaz çizgiler güzel.

Kardeş oda dekorasyonu için halının uyumu.

Yerdeki halının küçük boyutu çok net ve bu sadece çocuk odası için dekor olarak kullanılıyor. Halının odayla aynı kırmızı ve halının tek renginin sade olması odaya ayrı bir hava katmaktadır. Yataklar ve duvarlar dikey çizgilerle tasarlandığı için sadece halı kırmızıdır. Bu örnek resme göre duvar veya yatak veya mobilya renkleri sade değilse halının tek renkte sade olmasına dikkat etmelisiniz.

Aksi halde renkli halı, çocuk odası dekorasyonunda göz yorabilir. Özellikle kardeş odaları için çocuk odası dekorasyonunda düz ve sade renk halı kullanmak en iyisidir.

Kardeş oda dekorasyonu için Raf seçimi.

Dekorasyon için raflar ve dolaplar çok önemlidir. Hem odadaki raflar hem de odadaki dolaplar iki çocuğun rahatlıkla kullanabileceği şekilde düzenlenmiş olmalı, normal raflar ve dolapların dışında depo alanı olarak kullanabilecekleri alanları değerlendirin. Örnek modelde olduğu gibi Çocuklarınız mobilya rafları ve dolaplarını çalışırken rahatlıkla kullanılabilir.

"<yoastmark

Kardeş oda dekorasyonu için modern çizgiler.

Odayi dekore etmek için odadaki güzel dikey duvar desenleri. Çocuk odası dekorasyonu için odadaki duvarlar dik çizgili desenler şeklinde sunulması, odaya hoş bir hava katmaktadır. Çocuk odası dekorasyonunda başarılı bir model olan bu resimden esinlenerek, çocuk odalarınızın dekorasyonunda da buna sizler benzer modeller seçebilirsiniz.

Fazladan Raflar kullanın.

Kardeş odasını daha verimli kullanmaları için fazladan raf ve çekmece kullanın odada. Ranzalar çift yataklı klasik ranza olmalı ya da açılır kapanır akıllı mobilya tarzı ranza mobilya seçip odayı fazla darlaşmadan kardeşlerin odayı daha verimli kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Dekorasyonunun uyumlu ve güzel olması için tüm renkler uyum içerisinde olmalı bunlara duvar rengi, ranza mobilya rengi, yatak örtüleri, halılar ve perdeler hepsi için iki renk seçimi yapmalısınız çünkü tek renk boğucu ve bunaltıcı olur iki renkten fazla renk kullanmakta karmaşıklığı yol açacağı için bir birine uyumlu iki renk kullanmanız kardeş odasına modern bir hava katar.

Kardeş Oda Dekorasyonu Hakkında öneriler

Kardeş Oda Dekorasyonu Hakkında Önerilerde bulunduk.  Bu konudaki sizlere önerdiğim kardeş oda dekorasyonu örnek model ve bunun dışında kardeş odasını dekore ederken önerdiğim fikirler umarım işinize yarar.. çocuk oda dekarasyon fikirleri devamı için tıklayınız.