Jennifer Aniston Kimdir? Hayatı Ve Serveti

Jennifer Aniston kimdir
Jennifer Aniston kimdir biyografisi
Jennifer Aniston Kimdir? Hayatı
Jennifer Aniston Kimdir? Hayatı
Jennifer Aniston Kimdir?
Jennifer Aniston Kimdir? Hayatı

Jennifer Aniston hakkında, dünyada hayatı en çok merak edilen artistler den biridir. Dünyaca ünlü oyuncu, yönetmen, prodüktör ve iş kadını olarak, dünyada en çok kazanan ünlü kadınlar arasında yer almaktadır.

Hem güzelliği ile hem de zekası ile para kazanmanın yollarını iyi bilen başarılı oyuncu, aynı zamanda dünyada ünü her ülkede tanınmaktadır. Sinema ve dizi sektöründe adını yazdıran oyuncu, yaşına göre daha çok genç ve güzel görünüyor. Gelin dünyada ünlü aktristi yakından analiz edelim.

 

Jennifer Aniston kimdir?

  • Doğum tarihi : 1969, 11 Şubat yılında doğmuştur. Şu an 52 yaşındadır.
  • Doğum yeri: Los Angeles/Kaliforniya/ABD.
  • Boy: 164,cm.
  • Kilo : 53.
  • Meslekleri :Oyuncu, Yönetmen, Prodüktör ve iş kadını.
  • Evlilikleri : 2000/2005 yıl arasında Bred Pitt… 2015/2018 yılları arasında Justin Theroux yapmıştır.
  • Ödüller : 2002, Emmy ödülü En iyi kadın oyuncu.. 2003, Altın küre ödülü, En iyi kadın oyuncu.
  • Kadın oyuncu olarak almıştır…
  • Jennifer Aniston, Los Angeles’te doğmuştur. 80’li yıllarda küçük rollerde oynamaya başlamıştır.

Jennifer Aniston’nun kariyeri

Jennifer Aniston çok genç yaşlarda oyuncuk ile ilgileniyordu, önce küçük rollerde yer aldı, sonrasında ise sinema dünyası tarafından fark edildi büyük bir oyuncu olma yolunda hızla ilerledi. Sanat dünyasında aldığı ödüller ile adını dünyaya duyuran güzel oyuncu, bununla kalmadı yönetmenlik koltuğuna da oturdu.

Aynı zamanda da prodüktör işine de el attı. Dahası iş dünyasına da el atan oyuncu, başarılı bir iş kadını olmayı da başardı. Birçok meslekte çalışan ve servetini bu mesleklerde başarılı olması ile elde eden oyuncu, herkes tarafından taktir edilen bir girişimci olmayı da başardı. Jennifer Aniston dünyanın en iyi kazanan aktiristlerden biridir.

Ünlü oyuncu küçük yaşlarda sanat eğitimine başlamıştır. Babası “Days Of Olur Lives” Adlı TV dizisinde oynamıştır. Aynı zamanda Jennifer Aniston’nun Annesi de bir oyuncudur. Oyuncu bir aileden gelen oyuncu, 12 yaşında New York’un saygın bir tiyatro okulunda mezun olmuştur. Tam anlamıyla oyuncu olmaya karar vermiştir. Bu dönemde “for Dear Life” ve “Dancing on Checker’s Grave” gibi Broadway oyunlarında rol oynar.

 

Jennifer Aniston’nun oynadığı filmler

 

 

"<yoastmark

Jennifer Aniston’un Ailesi

Jennifer Aniston’nun annesi ile sorunları, küçük yaşlardan itibaren başlamıştı. Zaman zaman magazin dünyasına verdiği röportajlarda, annesi ile ilgili üzücü gerçekleri dile getiriyordu. Hayatı boyunca annesi ile hep dargın olan ve ara ara barışıp tekrar küsen oyuncunun anne konusunda, pekte şanslı olduğu söylenemez. Kendisi gibi oyuncu olan annesinin, onu hayatı boyunca hem fiziksel olarak hem de her konuda, beğenmediğini dile getiriyordu. Ünlü oyuncu kendine olan güveninin, annesi yüzünden sarsıldığını ifade ediyordu.

Bazı magazin programlarına hayatı ile ilgili bilgiler verirken, annesi hakkında verdiği üzücü şeylerden bahis ediyordu. Bunlardan “Güvensizliklerimin büyük suçlusu Annemdi. “Beni hep çirkin hissettirdi” Açıklamalarıydı. Şüphesiz güzel oyuncu Jennifer Aniston, sanat dünyasının en güzel kadınlarından biri olarak kabul ediliyordu. 52 yaşında olmasına rağmen daha genç görünüyordu.

Fakat annesi yüzünden Jennifer Aniston, aynı şeyleri hissetmiyordu. Çünkü annesi mükemmel ve güzeldi. Ama annesi için Jennifer umduğu model değildi. Nancy dow kızı Jennifer Aniston’a üzücü bir çocukluk yasatmıştı.

Sadece fiziksel anlamda değil her konuda kendisine güvensiz yapmıştı. Jennifer Aniston annesi için yeterince zeki ve tatlı olmadığını da dile getirmişti. Ayrıca çocukken notlarının düşük olduğu için annesinin hedefinde olduğunu da açıklamıştı. Bu nedenlerden Annesi kızına hep soğuk davranıyordu. Jennifer Aniston büyüdüğünde ünlü oldu, ama annesi ile olan ilişkisi daha da kötüye gitti.

Annesi kızı Jennifer Aniston hakkında magazincilere, hoş olmayan açıklamalarda bulunuyordu ve itibarını zedeliyordu. Annesi, kızının rızası olmadan onun hayatındaki mahrem bölümlerini TV magazin programlarında paylaşıyordu. Hatta kızının herşeyini ve hayatını anlatan bir kitap yazdı, bu da Jennifer Aniston için bardağı taşıran son damla oldu. Bunun üzerine Jennifer Aniston annesi ile yıllarca konuşmadı.

"<yoastmark

Annesini düğününe çağırmadı:  Jennifer Aniston kızgınlığı o kadar büyüktü ki Bred Pitt ile evlendiğinde, annesini düğününe çağırmadı. Düğününden birkaç yıl sonra, Bred Pitt Angelina Jolie için Jennifer Aniston’u terk edince, Jennifer Aniston bu zor günlerinde tekrar annesine sığındı ve onunla barıştı. Çünkü onu teselli edebilecek tek kişi annesiydi. Yine de hiçbir zaman tam bir anne ve kız ilişkisi olmadı aralarında. Kısa bir zaman sonra tekrar birbirinden uzaklaştılar.

Annesi ölüm döşeğine gelince tekrar kızı Jennifer Aniston ile barışmak istedi fakat kızı  için artık çok geçti. Jennifer Aniston annesi yüzünden kendisini hiçbir zaman yeterli hissetmediğini bu sebepten annesini affetmediğini belirtti. Jennifer Aniston, annesinin hakkındaki bu olumsuz düşünceleri ve söylemleri yüzünden hayatı boyunca mutsuz olduğunu açıklamıştı.

 

Jennifer Aniston hakkında magazin haberleri