Geceliklerde Renkler Neyi İfade Eder? Şaşıracaksınız.

Geceliklerde Renkler Neyi İfade Eder  Şaşıracaksınız.

Geceliklerde Renkler Neyi İfade Eder  Şaşıracaksınız.    Gecelik Seçimlerinde Hangi Renk neyi ifade eder ve Gecelik renk Seçimlerinde öneriler.Geceliklerde renkler neyi ifade eder

Geceliklerde, Her rengin bir anlamı vardır kendince, sizde bir gecelik alırken renk seçiminize dikkat ederseniz daha doğru kendinize yakışan bir gecelik almış olursunuz.

Gecelik alırken hangi renkleri almalıyım?

Bu cevap sızın teninizin ve karakterinizin rengine bağlı değişir. Özetle esmer bir bayan iseniz size acık renkler yakışır. Karakteriniz ağır başlı ise gecelik renk seçiminize bunu yansıtmalısınız ve asıl ağır renkler seçmelisiniz gibi detaylar bu konuları detaylıca yazacağım gecelik renk seçimleri konusunda merak ettiğiniz her şey burada sonuna kadar okuyun.
Gecelik Seçimlerinde Hangi Renk neyi ifade eder ve Gecelik renk Seçimlerinde öneriler
Geceliklerde Renklere özen gösterin.
Geceliklerin rengine özen göstermelisiniz. Günümüzde Neredeyse her renk gecelik bulabilirsiniz. Gecelik çeşitleri, renklerle birlikte daha da zenginleşiyor. Özelikle rengarenk gecelikler gürünce insanın içi gidiyor ve ne renk alacağına kararsız kalıyor. Kendinize gecelik alırken renkleri esas almalısınız. Renk seçimi yaparken kendi ten renginizi de hesaba katmalısınız. Ten renginize uyan gecelikler almalısınız.

Esmer bayanlar için gecelik renkleri.

Esmer tenli bayanlar için gecelik renk seçimi daha çok acil renkler olmalı. Özellikle açık yeşil, açık mavi, açık kırmızı, açık pembe ve ten rengi gibi renkler esmer tenli bayanlara daha yakışır. Kısaca esmer tenli hanımlar koyu renk gecelikleri tercih etmemelisiniz daha çok açık ve parlak renkler seçmelisiniz bu teininizle uyumlu olur.

Kumral tenli bayanlar.

Kumral tenli bayanlar gecelik rengi seçerken daha şanslı ve özgürdür. Çünkü kumral tene her tur gecelik rengi yakışır bu konuda hanımlar kendi renk zevkine uygun seçimler yapabilirler. Kumral tene Her renk gecelik yakışır.Geceliklerde Renkler Neyi İfade Eder? Şaşıracaksınız.

Sarışın bayanlar için renkler.

Sarışın hanımlara gecelik rengi olarak önerebileceğim koyu renkler dır. Sarışın tene siyah, koyu mavi, koyu yeşil, bordu, koyu tonda tüm renkler yakışır. Yalnız sarışın hanımlar beyaz sarı ve açık tonda renkler kullanmamalısınız. Bu sizin ten rengine yakışmaz.O yüzden renk seçimi yaparken de anlam ve önemini düşünerek te seçim yapabilirsiniz.

Geceliklerde Pastel renkler.

Klasik giyinmeyi seven bayanlar için gecelik tarzları da klasik olabilir. Eğer seçiminiz geceliklerde klasik olacaksa bunun için pastel renkleri Seçmelisiniz. Pastel renkler geceliklerde klasik renkler arasında yer alıyor.

Geceliklerde Asaletin renkleri.

Karakterinizdeki asaleti hayatınızın her yerine hatta gecelik rengi seçiminize kadar taşımalısınız. Bunun için seçmeniz gereken renkler, siyah ve beyazdır evet siyah ve beyaz renkleri asaletin renkleri dır. Siyah ve beyaz asaleti temsil eden iki önemli ana renktir.
Geceliklerde Masumiyetin renkleri.
Masum renkleri seven ve kendinizi masum olarak ifade etmek isterseniz bunun için size önerebileceğim renkler ise Beyaz, ekru, krem, somon gibi daha soft renklerdir. Bu saydığım renkler masumiyeti temsil eden renklerdir.
Geceliklerde Renkler Neyi İfade Eder? Şaşıracaksınız.

Geceliklerde Dişi renkler.

Daha çok dişiliğinizi on plana çıkarmak isterseniz de bunun için şarap kırmızısı en uygun renktir. Kırmızı her zaman vazgeçilmez gözde renkler arasında gelir. Fantezi tarz geceliklerde en çok kırmızı rengi kullanılır ve kadınlar tarafından da en çok dişiliğini on plana çıkartmak için kırmızı rengi tercih edilir.

Geceliklerde Çocuksu renkler.

Sizin de çocuksu bir tarafınız varsa ve bunu her zaman gece yatarken bile yansıtmak isterseniz bunun için size önerebileceğim renkler, karışık açık tonda renkli geceliklerdir. Açık pembe, sarı, açık desenli renkler

çocuksu renkler arasına girer.

Geceliklerde düz renkleri tercih etmelisiniz.
Gecelik alırken düz renklere yönelmenizi öneririm, çünkü düz renkler tene daha uyumlu olur ve sizi daha hoş gösterir. çok karmaşık renkler ve desenler geceliğin karışık, dikkat dağıtıcı görünmesine sebep olabilir.

İç çamaşırı ve gecelik uyumuna özen gösterin.

İç çamaşırı secimi uyumlu olmalı.
Gecelik altına iç camisir seçerken de renkler önemlidir. Geceliklerinizi seçerken iç çamaşırlarınızı ihmal etmeyin. Ve iç çamaşırınızın renginin gecelik rengiyle uyumlu olmasına özen gösterin. Uyumdan hoşlanan her kadın iç giyimde görsel bir denge sağlamalı. İç çamaşırı alırken geceliklerinizle aynı renklerde olmasına özen gösterin bu şekilde uyumu yakalayabilirsiniz. Hatta en ideali gecelik ve çamaşır alışverişini aynı noktadan yapmak olacaktır.

Geceliklerde Renkler Neyi İfade Eder  Şaşıracaksınız.

Böylelikle takım gibi gecelik ve iç çamaşırlarınız hep hazır durumda olur.
Gecelik seçimi yaparken, Nasıl bir gecelik alacağınıza dair daha çok bilgi sahibi olmalısınız. Nasıl bir gecelik almalıyım ? tüm detaylarını öğrenmek için tıklayın…Gecelik Alırken Öğrenilmesi gerekenler bilgiler devamı oku.. 
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]