Ebru Şahin Hakkında Bilinmeyenler

Ebru şahin hakkında, bilinmeyenler ve merak edilenleri yazımızda okuyabilirsiniz. Ebru Şahin kimdir? Hakkında merak edilenler ve bilinmeyenleri burada öğrenebilirsiniz. Hepimiz onu, 2019 yılında ekrana gelen Hercai dizisi ile tanıdık. Daha öncede birçok dizide yan karakter olarak oynayan, sempatik oyuncu Ebru Şahin, Hercai dizisiyle kendisini tüm Türkiye’ye tanıttı ve sevdirdi. 3 sezon ekranlarda Reyyan karakterine can verdi.

Oyuncu Ebru Şahin üstün performansıyla herkesi ekran başına 3 sene boyunca kilitlemeyi başardı. Herkes tarafından sevilen ve oyunculuğu çok beğenilen Ebru Şahinin kim olduğu, hayatı ve oynadığı filmleri hâlâ merak konusu olmaya devam ediyor. İşte sizler için Ebru şahin hakkında ki tüm bilgileri derledik ve topladık, güzel oyuncuyu sevenler ve merak edenler sonuna kadar okusun.

Ebru Şahin Hakkında Bilinmeyenler
Ebru Şahin Hakkında Bilinmeyenler

Ebru Şahin kimdir?

Ebru Şahin doğduğu yer ve tarihi :1994, 18 Mayıs tarihinde İstanbul’da doğdu, (27) yaşında.

Ebru Boyu ve kilosu: 1,66cm. Kilo ise, 54.

Burcu: Boğa.

Ebru Şahin’in kariyeri

Ebru Şahin 1994, 18 Mayıs tarihinde dünyaya geldi. İstanbul üniversitesi, spor bilimleri fakültesinde mezun oldu. Daha sonrasında oyunculuk eğitimi aldı. Ebru Şahin ilk oyunculuk deneyimini 2016 yılında, rol aldığı kan parası adlı filmde yaşadı. Sonrasında oyunculuk kariyerine hızla tırmanmaya devam etti Babam filminde oynadıktan sonrada, ara vermeden, dizilerde oynamaya başladı.

 

Savaşçı dizisinde yardımcı karakter olarak, Didem karakterini oynadı. İstanbullu gelinde Burcu selimer karakterine can verdi. Ardından da, yasak elma dizisinde Hira karakterini oynadı. Asıl çıkışını ilk başrolü oynadığı dizide, Hercai ile yapan ünlü oyuncu, bir anda dizinin çok beğenilmesi ile, büyük bir çıkış yaptı ve herkes tarafından tanındı. 3 sezon boyunca ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinde başrollerini Akın Akinozu ile paylaştı. İkili herkes tarafından çok beğenildi ve bir birine çok yakıştırıldı.

 

Fakat Akın Akinozu nün hayatında biri vardı. Ebru ise, dizinin sonlarında tanıştığı Cedi Osman ile ciddi bir ilişki yaşamaya başlamıştı. İkilinin her ne kadar başkaları ile beraber olması tüm hayranlarını uzsede, yine de bu durumu zamanla kabullendiler. Dizi final yaptıktan sonra, Ebru Şahin basketçi sevgilisi ile evlilik hazırlıklarına başladı. Geçtiğimiz aylarda evlilik tarihini de belirleyen çift evlilik yolunda hızla ilerliyor.

Ebru Şahin, basketçi sevgilisi ile arasındaki boy farkı epeyce belli olduğu için, hayranları tarafından da tuhaf yorumları yapıldı. Aslında Ebru Şahinin boyu yerinde olsa da, Cedi Osmanın boyu normalin üstünde olduğu için bu ilginç görüntü ortaya çıkmıştır. Yine de ikilinin bir araya geldiği fotoğraflar hayranları tarafından da beğenildi ve yakıştırıldı.

Ebru Şahin Hakkında Bilinmeyenler
Ebru Şahin Hakkında Bilinmeyenler

Ebru Şahinin oynadığı diziler ve filmler

  • 2017 savaşçı: Didem karakter, yan karakter.
  • 2017-2018 İstanbullu gelin: burcu selimer. Yan karakter.
  • 2019 Hercai: Reyyan şadoglu, Başrol oyuncusu.
  • 2021 şuursuz aşk: menekşe, başrol oyuncusu.
  • 2021 Destan: Akkız, başrol oyuncusu.

Ebru Şahin’in ailesi

Ebru Şahin Hakkında Bilinmeyenler
Ebru Şahin Hakkında Bilinmeyenler

Ebru Şahin hakkında magazin haberleri

 

Ebru Şahin Hakkında Bilinmeyenler
Ebru Şahin Hakkında Bilinmeyenler