Beyaz Gecelik giymenin Artıları Eksileri Nelerdir

Beyaz Gecelik giymenin Artıları Eksileri Nelerdir

Beyaz Gecelik giymenin Artıları Eksileri Nelerdir? Sevgili Hanımlar bu konuda öneriler Sizlerle. Sizde beyaz gecelik giymenin artılarını ve eksiklerini merak ediyorsanız sonuna kadar okuyun.

Beyazın masumiyeti ve asilliği.

Geceliklerde beyaz renk hem masumiyeti hem de asilliği ifade eder. Geceliklerde her rengin kendine göre bir karakter uyumu vardır, sizde kendinizi eşinize masum veya asil olarak ifade etmek istiyorsanız gecelik te beyaz rengi tercih etmelisiniz. Cunku beyaz masumiyeti ve asilliği ifade eder. Peki sız eşinize kendinizi gece nasıl ifade etmek istersiniz? Masum mu yoksa asıl mı? Bence her ikisi de uyar. Evlenecek genç kızlar zifaf gecesi yanı ilk gece için beyaz gecelik ve beyaz iç çamaşır tercih ederler, bunun nedeni ise eşlerine ilk gece için kendilerini masum ve saf olduklarını anlatmak isteğidir. Eskiden günümüze kadar bu gelenek hâlâ sürmektedir. Peki erkeklerin gece için beyaz renk gecelik hakkında bakış açıları nelerdir? Tabii ki onlara sormak daha iyi olur benim kanaatime göre bu konuda okuduğum makaleleri göz önünde bulundurarak soyluyorum, erkeklerin bakış açısı bu konuda olumlu. Yani erkeklerin beyaz renk gecelikler hakkında anti bir düşünceleri yok. Beyaz Gecelik giyerken içiniz rahat olabilir yani.

Beyaz Geceliklerde ne tür kumaş seçilmeli?

Makalemizin sonunda eğer sizler için beyaz geceliklerin artıları galip gelirse merak edeceğiniz tek konu kalır diye düşünüyorum o da beyaz gecelik Seçimlerinde ne tür kumaş ve model seçmeniz gerekir? Bu konuda sizlere önerebileceğim beyaz gecelik alırken kumaş olarak ipek ve saten kumaşlar seçmeniz çünkü beyaz penye kumaş gecelikler pek göz alıcı hoş durmuyor. İpek ve saten beyaz gecelikler daha şık ve ilgi çekici duruyor.  Tabi beyaz gecelik alırken dantel detayını atlamayın, çünkü beyaz geceliklerde beyaz dantel çok yakışıyor.

Beyaz Gecelik giymenin Artıları Eksileri Nelerdir
Beyaz Gecelik giymenin Artıları Eksileri Nelerdir

 

 

Beyaz Gecelik giymenin Artıları.

Beyaz Gecelik giymenin Artıları nelerdir? İlk önce insan kendini temiz ve saf hissetme ihtiyacı duyduğunda beyaz geceliklerle uyumak gerçekten manevi yönden bir etkisi oluyor olumlu yönden. İkinci olarak da beyaz gecelik esınız için giydiğinizde ona kendinizi asıl ve saf tarifinizi ifade etmiş olursunuz. Bu da aranızdaki bağlı kuvvetlendirir bilinci altında güven bağınız artar. Size komik gelebilir ama gerçekten bilinci altında vermek istediğiniz mesajları gıydıklerınızlede verebilirsiniz.

 Beyaz iyi hissettirir.

Beyaz Gecelik giymek kadınların ruhsal olarak kendilerini iyi hissetmelerini sağlar. Psikokujik olarak insanın uyku vaktinde beyaz giymesi içini ferahlamasını sağlar. Özellikle bunalımdaki hanımlar gece yatarken beyaz gecelik giyerek içsel olarak rahatlayabilirler.

Beyaz giymenin Eksileri.

Beyaz Gecelik giymenin Eksileri nelerdir? Tabii ki her olumlu şeylerin bir de olumsuz tarafları da vardır. Bunlardan biri ise beyaz giymenin Eksileridir. Peki nedir bunlar ilk olarak her gece beyaz gecelik ile uyumak eşinize bir sure sonra sıkıcı gelebilir arada başka renk gecelikler giyip gecelerinizi renklendirmelisiniz. İkinci olarak eşinize beyazı özetlettirin yanı beyaz gecelik giydiğinizde bir değer anlam taşıması için arada bir giyim her gece giymek artı puandan eksi puana düşebilir. Diğer eksi tarafları ise beyaz gecelik kullanmak riskli olabilir beyaz olduğu için çabuk kirlenebilir, ve beyaz gecelik sık sık yıkandığında bir sure sonra beyaz rengi solup sararabilir. En son olarak ta beyazın Eksileri hakkında düşündüklerim bilinç altında kendimizi bir olaydan ya da bir nedenden dolayı suçlu hissettıgımızde  üzerimizdeki beyaz renk bizi rahatsız edebilir psikolojik yönden daha kötü his edebiliriz.

Beyaz bazen kilolu gösterebilir.

Beyaz Gecelik giymenin eksilerinden bir diğeri ise beyaz rengin vücudu olduğundan biraz daha kilolu göstermesidir. Tabi eğer zayıf biri iseniz bunu sakın dert etmeyin rahatlıkla beyaz gecelik giyebilirsiniz. Ama balık etli hanımlar ve kilolu hanımlar bu konuda dikkatli olabilirler nadiren beyaz gecelik kullanabilirler bence.

Beyaz Gecelik giymenin Artıları Eksileri Nelerdir

Beyaz Gecelik giymenin Artıları Eksileri Nelerdir

Beyaz hem asil hemde masumiyeti temsil eden bir renktir,  beyaz gecelik giymenin artıları kadar eksileri de vardır. Sevgili hanımlar Sizde beyaz gecelik kullanırken artılarını ve eksiklerini artık öğrenmiş oldunuz. Umarım bu bilgiler sizin de işinize yarar … Gecelik Alırken bilinmesi gerekenler devamı oku.. 

 

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

1 YORUM

  1. Gecelik Alırken Öğrenilmesi Gereken Bilgiler Öneriler. – NiSSaCa

    […] abone olup takipte kalırsınız… Beyaz Gecelik giymenin Artıları Eksileri Nelerdir devamı oku..  […]